Yorgan Battaniye Yıkama

Kış mevsimi yaklaşırken bayanlar kış temizliğine başlamaktadırlar. Kış temizliğinde en önemli ve zorlu olanı sizin de aklınıza geldiği gibi yorgan ve battaniye yıkamadır. Yorgan ya da battaniyenizi evde yıkamaktansa profesyonel temizlik firmalarına yıkatmak az da olsa uzerinizdeki temizlik yukunu hafifletecektir. Temizlik firmalarının kullandığı makineler sayesinde her turlu bakteri mikrop ve deri kalıntısından arındırılarak en temiz halleriyle muşteriye teslim edilmektedir.
 
Berrak halı yıkamanın yorgan- battaniye yıkama hizmeti muşterilerimiz tarafından beğenilmekte olup kış aylarına girmeden önce surekli tercih edilmektedir. Kullanmış olduğumuz özel temizleyicilerin yanı sıra makinelerimizin özellikleri sayesinde yorgan ve battaniyeleriniz en ince ayrıntılarına kadar temizlenirler. Berrak halı yıkama da her çeşit yorgan yıkanabilmektedir. Temizlenmesi yapılmış yorganların yorgan ve battaniyelerinizi son teknoloji olan kurutma makinelerimizde zarar görmeden kurutulmaktadır. Bu sayede yorgan ve battaniyeleriniz kimyasal maddelere temas edilmeden temizlenip kurutulmaktadır. 
 
Muşterilerine guvenilir ve başarılı hizmet sunan Berrak Halı yıkama yorgan ve battaniye yıkamada gun geçtikçe muşterilerimizin tek tercihi haline gelmeye başlamıştır.
 
Yorgan ve battaniye yıkamanın yanında diğer hizmetlerimizi Samsun GulçelikHalı yıkama olarak muşterilerine daha kaliteli ve duzgun hizmetler sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bu sayede de yorgan ve battaniye yıkamada rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır.