Hakkımızda

  2014 yılında Samsun’da kurulmuş olan firmamız halı yıkama sektörunde hizmete başladı. Halı temizliği konusunda samsunda kaliteli hizmet verebilmek amacıyla Adalet mahallesinde Duruşehir kavşağında donanımlı yıkama, sıkma ve kurutma sistemleriyle faaliyete geçen firmamız sektörunun en iyisi olabilmek anlayışını benimsemektedir.   
 
          Samsun Gulçelik Halı yıkama olarak hedefimiz muşteri beklentilerini en ust duzeyde karşılamak ve %100 muşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
           
        Etik kurallar çerçevesinde sağlığa uygunluk ve şeffaflıktan ödun vermeden değerli muşterilerimize en iyi hizmet verebilmek ve sektörumuzde en iyi olma yolunda sağlam adımlar atmaktayız. Samsun da bulunan Halı yıkamalar arasında, yuksek kaliteli olup fiyatları en uygun olan firmamız için değerli muşterilerimizin aklına ilk gelecek halı firması olmak gayesiyle çalışmalarımızı her geçen gun arttırmaktayız. Muşteri memnuiyetine çok önem verilen firmamızda muşterilerimizin sağlıklı ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için gerekli olan her turlu temizliği kaliteli ekipmanlar ve tecrubeli çalışanlar ile birlikte, halı ve kilimlerinizi ilk gunku kadar temiz teslim etmekteyiz.
 
    Modern binamızda otomatik ekipmanlarımızla eğitimini verdiğimiz tecrubeli personelimiz ile sizlere durust guvenilir ve guler yuzlu hizmetlerimizden yararlanmak için Samsun Gulçelik halı yıkamaya bekliyoruz.
                                                                                               Sektörunde öncu ve kaliteli hizmet sunar..